„Pożegnamy przedszkole – pokłonimy się szkole”

Dnia 13.06.2019r dzieci z gr. IV „ Biedronki” uroczyście pożegnały przedszkole

[Czytaj dalej]



Zabawy w ogrodzie przedszkolnym

W dniu 18.06.2019 r. dzieci z grupy ,,Biedronki" i ,,Krasnale" wybrały się do ogrodu przedszkolnego na zespołowe gry i zabawy ruchowe z elementem współzawodnictwa ,,Sprawny Przedszkolak".

[Czytaj dalej]



TEATR RODZICÓW

W tym roku rodzice przygotowali przedstawienie teatralne pt. "Nie ma tego złego", w ramach projektu „RODZICE-DZIECIOM”, które uświetniło Dzień Dziecka w przedszkolu.

[Czytaj dalej]



Rodzinne Wierszykowanie

W dniu 14. 06. 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się już po raz drugi przegląd pt.: „Rodzinne Wierszykowanie”.

[Czytaj dalej]



Dzień Rodziny

Maj to miesiąc, w którym dzieci z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych rodziców, którzy w tym właśnie miesiącu obchodzą swoje święto.

[Czytaj dalej]



Zabawy sportowe

W dniu 11.06.2019 r. odbyła się wycieczka dzieci z wszystkich grup wiekowych do Hali Sportowej przy ul. Bolesława Prusa 6 w Siedlcach.

[Czytaj dalej]



SUKCESY „KRASNALI” NA FESTIWALACH

Dzieci z grupy „Krasnale”, z dużym powodzeniem, zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności podczas XXIV Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, Siedlce 2019, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury.

[Czytaj dalej]



Koncert laureatów Miejskiego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży

W dniu 09.06.2019 r. dzieci z grupy ,,Biedronki" uczestniczyły w koncercie laureatów Miejskiego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w kategorii taniec nowoczesny ,,Roboty".

[Czytaj dalej]



WYCIECZKA DO ,,ZIELONEGO RAJU”

16 czerwca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do ośrodka rekreacyjnego ,, Zielony raj” w Siedlcach.

[Czytaj dalej]



WYCIECZKA DO WARSZAWY

Pod koniec maja, dzieci z grup: Krasnale i Biedronki, podróżowały do Warszawy. Obejrzały tam przedstawienie teatralne pt „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, wystawiane przez artystów teatru Baj.

[Czytaj dalej]



 

[więcej]

[więcej]


[więcej]

 

GRUPA I

NAUCZYCIELKI: Jolanta Prokopiuk, Marta Wujek,Elżbieta Mazur
WOŹNA: Teresa Dołęga
POMOC NAUCZYCIELA: Agnieszka Pogorzelska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 6.30- 16.00
Od godz. 16.00 dzieci prowadzone są do grupy II (3-latki Krasnale)
 

 

[więcej]

GRUPA III 4 latki

NAUCZYCIELKI: Krystyna Uziębło, Zofia Skup
WOŹNA:Zofia Pawlińska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 16.00
Od godz. 16.00 – 16.30 dzieci prowadzone są do grupy IV

 

 

[więcej]

 

GRUPA II

NAUCZYCIELKI: Anna Karpińska, Marta Wujek
WOŹNA: Monika Ornoch
POMOC NAUCZYCIELA:Marlena Krasnodębska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 17.00

 

[więcej]

GRUPA IV 5 latki

NAUCZYCIELKI: Katarzyna Terpiłowska, Beata Bentkowska
WOŹNA: Marta Pęgowska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 16.30
Od godz. 16.30 dzieci prowadzone są do grupy II (3- latki Krasnale)

 

 

[więcej]

GRUPA V

Informacje dla

rodziców grupy nr 5 :)

[więcej]