|

🎺 Wizyta Orkiestry Wojskowej w grupie „Pszczółki” 🐝

18.05.2026 r. z okazji Święta Polskiej Muzyki i Plastyki, dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedzili wyjątkowi goście – muzycy z Orkiestry Wojskowej, wśród których był tata Lili. Przedszkolaki miały okazję poznać różne instrumenty muzyczne oraz dowiedzieć się, jak powstają dźwięki.

Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w zagadkach słuchowych, rozpoznając brzmienie poszczególnych instrumentów, a także wysłuchały krótkiego koncertu przygotowanego przez muzyków. Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i było doskonałą okazją do poznania świata muzyki.

Serdecznie dziękujemy tacie Lili oraz muzykom za poświęcony czas i niezapomniane spotkanie! 🎶😊

Podobne wpisy