17 lutego – Światowy Dzień Kota w grupie V „Żabki”
Dzisiaj w naszej grupie świętowaliśmy Światowy Dzień Kota! Z tej okazji
dzieci z grupy „Żabki” poznały wiele ciekawostek na temat tych
wyjątkowych zwierząt.
Najpierw obejrzeliśmy film edukacyjny, z którego dowiedzieliśmy się
m.in. dlaczego koty mruczą, jak dbają o swoją czystość oraz jakie mają
niezwykłe zmysły.
Następnie przedszkolaki wykonały kocie puzzle – samodzielnie wycinały
elementy i starannie naklejały je na kartki.
Na zakończenie dzieci wspólnie z wielkim zaangażowaniem kolorowały
plakat przedstawiający kota. Powstały piękne i bardzo kolorowe prace!
To był dzień pełen radości, kreatywności i nowych wiadomości o naszych
futrzastych przyjaciołach. 🐾💛
Brawo, Żabki! 👏










