Podobne wpisy
17.10.2022-Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną – grupa Kotki utrwala zasady bezpieczeństwa na drodze 🚦🚦🚦
17.10.2022-Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną – grupa Kotki utrwala zasady bezpieczeństwa na drodze 🚦🚦🚦 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dzień Świadomości Autyzmu – zajęcia z psychologiem w gr. Kotki
Na całym świecie, co roku, 2 kwietnia, obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji w gr. 6-latków odbyły się zajęcia, które miały na celu zapoznanie dzieci z trudnościami osób z autyzmem oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Zajęcia były okazją do przypomnienia sobie prawdy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, wartościowy i zasługuje na szacunek.
„Projekt – Przedszkolak w ruchu”
„Ruch jest życiem – życie jest ruchem” A.Senger Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnych zajęć w ramach projektu „Przedszkolak w ruchu”. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Zabawy w ramach realizacji programu edukacyjnego ,,Zdrowo i sportowo” w grupie ,,Smerfy”_🏃🎄🎅
,,Pomocnicy Świętego Mikołaja” to zestaw ćwiczeń zrealizowany przez dzieci z najstarszej grupy w ramach programu ,,Zdrowo i sportowo” w miesiącu grudniu. Dzieci wykonując ćwiczenia, chętnie wcielały się w rolę reniferów, elfów i Mikołajów. Podczas zajęć doskonaliły współpracę w parach, koordynację wzrokowo – ruchową, szybkość i zwinność ruchów oraz koncentrację i cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej….
Przedszkolaki zwiedzają🏰
Dzieci z grup – „Biedronki” i „Misie” odwiedziły Siedleckie Muzeum Regionalne. Celem wycieczki było: • przybliżenie regionalnego dziedzictwa kulturowego poprzez bezpośredni kontakt z zabytkami kultury materialnej; • kształtowanie w dzieciach potrzeby obcowania ze sztuką, historią, kulturą poprzez wizyty w muzeum; • rozwijanie zainteresowań dzieci, ich wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych poprzez aktywne uczestnictwo w…
Metoda projekt badawczego nt. „Pieniądze” w grupie V
W grupie V „Kotki” na początku lutego realizowany był projekt badawczy nt. „Pieniądze”. Celem przeprowadzonych zajęć było wzbogacanie wiadomości na temat polskich pieniędzy. Rozpoczynając projekt ustaliliśmy wspólnie jaką wiedzę dzieci posiadają na temat pieniędzy, po czym stworzyliśmy siatkę pytań dotyczących tego, czego dzieci chciałyby się w toku jego realizacji dowiedzieć. Odpowiedzi na pytania – zapisane…
















