Podobne wpisy
Kim będę jako dorosły
W listopadzie, w ramach realizowanej tematyki „Kim będę jako dorosły”, Misie wzbogacały wiadomości na temat różnych zawodów. 6-latki odwiedziły mama Julki i mama Michasi, które opowiedziały o swojej pracy i zapoznały dzieci z zawodami, kolejno – weterynarza i nauczyciela. Obie panie w ciekawy sposób przedstawiły, czym zajmują się na co dzień, przekazały dzieciom ważne treści…
„Festiwal piosenki o zdrowiu”
12.05.23 r. dzieci z grupy „Misie” reprezentowały nasze przedszkole podczas XXX Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Siedlcach. Nasze przedszkolaki z piosenką „Dbaj o zdrowie” zdobyły II miejsce🌟 Gratulujemy👏
Dzień Pluszowego Misia w grupie „Biedronki”
25 listopada 23r. dzieci przyszły do przedszkola wraz ze swoimi, ulubionymi pluszakami. W tym dniu przedszkolaki były nauczycielami dla swoich misiów. Uczyły je wiersza, piosenek i przedszkolnych tańców. Pokazywały misiom, jak trzeba się gimnastykować. Na pamiątkę tego wydarzenia, dzieci pokolorowałam portret misia i obiecały swoim zabawkom, że zawsze będą o nie dbały. 🐞 🐻
Wycieczka Kotków do Tężni solankowej w Parku Wodnym w Siedlcach
22.05.2023 r. dzieci z grupy III „Kotki” uczestniczyły w wycieczce do Tężni solankowej w Parku Wodnym w Siedlcach.
Bezpieczne przedszkolaki
W październiku, dzieci z gr. „Biedronki” poznały podstawowe zasady pieszego ruchu drogowego. Podczas spacerów po najbliższej okolicy przedszkolaki odszukiwały i nazywały znaki drogowe, ćwiczyły także bezpieczne przechodzenie przez jezdnię. Wiedzę w zakresie bezpieczeństwa „Biedronki” poszerzyły podczas spotkania z Panią policjantką, która przybliżyła dzieciom także swój zawód. Dziękujemy Pani Barbarze Jastrzębskiej za ciekawe spotkanie i uatrakcyjnienie…
Zachęcamy do wsparcia
Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile





