Podobne wpisy
Jesienne spotkanie z bibliotekarzem 🍂🍁
30.10.2024r. gościliśmy Pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach. Pan Antoni przeniósł przedszkolaków w baśniowy świat jesiennego lasu. Pięknym opowieściom towarzyszyła nastrojowa sceneria z elementami obecnej pory roku. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i oglądały piękne ilustracje książek. Dziękujemy naszemu Gościowi za interesujący przekaz, wzbogacenie wiadomości dzieci o jesiennym lesie i jego mieszkańcach oraz za rozbudzanie zainteresowania czytelnictwem.
Akcja „Wrzuć cukierka do pudełka, radość dzieci będzie wielka”
Miejskie Przedszkole Nr 22 w Siedlcach wzięło udział w akcji charytatywnej „Wrzuć cukierka do pudełka, radość dzieci będzie wielka” XIX Gali Charytatywnej New Year’s Party Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo organizowanej przez Szkołę Językową Eurolingua na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w…
Zabawy na świeżym powietrzu „ŻABEK”
Zabawy na świeżym powietrzu „ŻABEK” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
” Świąteczne kodowanie w gr. ŻABKI „
Dzieci z grupy V w dniu 11.12.2025 r. uczestniczyły w zajęciach z kodowania. Tematem przewodnim były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, dlatego zadania nawiązywały do świątecznych symboli. Przedszkolaki z zaangażowaniem układały zakodowane obrazki i rozwiązywały logiczne łamigłówki. Był to świetny czas spędzony na wspólnej zabawie, podczas której dzieci chętnie pomagały sobie nawzajem.
„Dzień dobrych uczuć”
W gr.” ŻABKI” odbył się ” Dzień dobrych uczuć” , który wytworzył pogodny i radosny nastrój. Wzmocnił również integrację wśród dzieci podczas wspólnych zabaw. Dzień był pełen pozytywnych emocji.
Pszczółki poznają pracę policjanta👮♀️🚔
W piątek 13.10.2023 odbyła się prelekcja z udziałem funkcjonariuszki policji. Pani policjantka zapoznała dzieci z wyposażeniem jaki posiada każdy policjant. Dzieci z uwagą wysłuchały opowiadania pt. ,,Kicia Kocia zostaje policjantką,, , a następnie dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po ulicy oraz na jaki numer alarmowy należy dzwonić. Miały również okazję ,,przymierzyć,, kajdanki. Dziękujemy Pani…










