Podobne wpisy
Książeczki czytamy z Bilioteki Publicznej je wypożyczamy
W ramach projektu” Książeczki czytamy z Bilioteki Publicznej je wypożyczamy” dzieci z gr.IV same wypożyczają książki do czytania. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Wrzuć cukierka do pudełka…”
Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji zbiórki słodyczy w celu wspierania Domów Dziecka oraz Siedleckiego Hospicjum dla dzieci. W korytarzu przed wejściem do przedszkola stoi pudełko, do którego można wrzucać słodycze. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i dzielenia się dobrem. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4…
Pożegnanie przedszkola
-,,Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno…” Dnia 24.06.2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci 6 letnie. Cześć oficjalną uroczystości rozpoczęła Dyrektor przedszkola p. Elżbieta Mazur, która przywitała wszystkich zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli oraz najważniejszych tego dnia przedszkolaków. Zgromadzeni w sali mogli obejrzeć, brawurowo zatańczony taniec ,,Polonez”…
Realizacja programu autorskiego pt. „Paluszkowe wygibaski – doskonalimy motorykę małą” w grupie „Kotki”
Na przełomie miesiąca grudnia i stycznia w grupie II zostały zrealizowane kolejne zadania z programu „Paluszkowe wygibaski..”. Dzieci podczas różnorodnych aktywności m.in. doskonaliły koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną i grafomotoryczną oraz rozwijały umiejętność komunikacji i interakcji społecznych. Zapraszamy na fotorelację z działań grupy










