Podobne wpisy
Lekcja muzyki z Aleksandrą Suracką
Lekcja muzyki z Aleksandrą Suracką w gr. V Grupę „Misie” odwiedziła Aleksandra Suracka, absolwentka naszego przedszkola, młoda i obiecująca skrzypaczka, a także siostra Leona. Ola wzbogaciła wiedzę 6-laktów na temat skrzypiec i zaprezentowała dzieciom dwa utwory na tym instrumencie. Nasz gość przyznał, że nauka gry na instrumencie wymaga wiele cierpliwości i wytrwałości. To także lekcja…
Udział dzieci w XIX Przedszkolnym Festiwalu Kolęd,_Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych_„Szła_Kolęda” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.
Dnia 16.01.2025 r reprezentanci dwóch najstarszych grup wzięli udział w przesłuchaniach konkursowych. Gratulujemy dzieciom odwagi i wspaniałych występów. Miło nam także poinformować, że wśród wyłonionych Laureatów znalazła się grupa 6-latków, którzy wystąpią w Koncercie Galowym.
„Żabki” u FRYZJERA
Dnia 5.06.2023r. maluszki poznawały zawód fryzjera.
„Wycieczka ŻABEK do Leśnego Zespołu Rekreacyjno-Edukacyjnego AMONIT”
Dnia 29.09.2023r.”ŻABKI” wyjechały w ciekawą podróż-słów,obrazów i zdarzeń. Dzieci odkrywały to,co ważne i indywidualnie inspirujące: ciekawostki przyrodnicze oraz ślady historii.Przedszkolaki pokonywały tory przeszkód,zjeżdżały na tyrolce,wcieliły się nawet w archeologów.Wycieczka była interesująca oraz bardzo odprężająca wśród leśnych klimatów.
ROBIMY SOK OWOCOWO – WARZYWNY🥕🍏🍊
W dniu 31.10.2024r. Gr. II ” Biedronki” przygotowała pyszny sok owocowo – warzywny połączony z „Dniem Dyni”. Dzieci dowiedziały się jakie są rodzaje dyni i co można z niej zrobić. Doświadczały swoimi zmysłami: węchem 👃 dotykiem👐, smakiem👅, wzrokiem👀. Ważyły i porównywały wielkości i ilości. Współdziałały w grupie podczas rywalizacji sportowych. Serdecznie dziękujemy rodzicom za dostarczenie…
Pierwszy dzień Wiosny.🦋⚘️🌾🪻
Tak nasze przedszkolaki przywitały wiosnę i pożegnały zimę. Wysłuchały listu od Bałwanka, który na dobre się z nimi pożegnał. W swoich salach wykonały piękne „Marzanny” i przemaszerowały z nimi w pobliżu przedszkola.🌻🌼🌷








