Wizyta pszczelarza w grupie „Pszczółki”🐝🍯
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
——sinikael-?=_2-17481736734500.04588956510111549–
——sinikael-?=_2-17481736734500.04588956510111549–
W miesiącu lutym dzieci z grupy ,,Smerfy” miały przyjemność poznać zasady kodowania z Robotem 🤖 Docem. Każde dziecko miało okazję zaprogramować robota i sprawdzić czy dotrze do celu. Podczas tych aktywności uczyły się m.in współpracy, planowania, analizowania i samodzielnego tworzenia różnych kodów. Dziękujemy mamie Franka za wypożyczenie zabawki edukacyjnej na użytek grupy.
Zimowe zabawy „Misiów” na śniegu❄️🌨️🛷 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Na przełomie kwietnia i maja 2025 r. grupa „Pszczółek” zrealizowała ostatnie zadania projektu „Alfabet logopedyczny”. Realizacja projektu polegała na wprowadzaniu dzieciom kolejnych liter alfabetu w kontekście ćwiczeń logopedycznych. Każdej literze towarzyszyły zadania i zabawy ukierunkowane na usprawnianie aparatu mowy i funkcji słuchowych dzieci. W ramach zajęć wykorzystywano nagrania, instrumenty, obrazki, karty pracy, gry ruchowe i…
27 marca w grupie „Kotki” gościliśmy pracownika Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, pana Antoniego Woźnicę. Nasz gość opowiedział o specyfice pracy bibliotekarza, zapoznał z zasadami wypożyczania książek. Dzieci z uwagą wysłuchały również opowiadań czytanych przez pana Antoniego o tematyce wiosennej. Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie 🙂
25 kwietnia 2022 r. reprezentacja naszego przedszkola z grupy Misie wystąpiła podczas XXVI Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii- piosenka. Gratulacje dla laureatów 🎆☺️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
23.06.23 r. dzieci z grupy Misie, Biedronki i Smerfy uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Technicznego. Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z pracą inżynierów a przede wszystkim uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas przebywania w pobliżu wind i innych podnośników. Dziękujemy wszystkim prowadzącym za wspaniałą lekcję: Pani Monice Bazan i Panom: Mariuszowi Janas -tacie Stasia…