Podobne wpisy
„Woda – nasz skarb” w gr. IV „Żabki”
Dnia 26.03 grupa „Żabki” obchodziła Dzień Wody. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, podczas których dowiedziały się, jak ważna jest woda w życiu człowieka, zwierząt i roślin. Nie zabrakło również zabaw oraz doświadczeń związanych z wodą, które sprawiły dzieciom wiele radości.
„Dzień Gier Planszowych”
Dnia 24.10.25 r. w gr. "Żabki" odbył się Dzień Gier Planszowych, podczas którego dzieci miały okazję wspólnie grać, uczyć się zasad fair play i rozwijać logiczne myślenie. Był to pełen radości i współpracy dzień, który pokazał, że nauka przez zabawę może być naprawdę wspaniała!
🍁 Kasztanowe zabawy u ,,Smerfów”_🍁
3 października 2025 r. w kalendarzu świąt nietypowych to ,,Dzień Kasztana".🌰 Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i radości. Dzieci z dużym zaangażowaniem układały puzzle, recytowały wiersze oraz brały udział w zabawach ruchowych.🧩✨ Dużo radości sprawiło im także układanie kasztanów według wzoru, co pozwoliło ćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną…
„Wyjście gr. „Żabki” do Szkoły Podstawowej nr 10″
Dnia 10.04.2025r. gr. "Żabki" skorzystała z zaproszenia mamy Hani P. i udała się do Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach na spektakl pt.: "Kopciuszek", który wystawiały dzieci z klasy pierwszej. Bardzo dziękujemy Panu Justynce P. za cudowne przedstawienie. Oglądając świetnie przygotowaną grupę dzieci, widać było ogromne serce, pasję oraz zaangażowanie w realizacji tego widowiska.
Wrzuć cukierka do pudełka
Rodzice i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 wzięli udział w akcji charytatywnej pt. „Wrzuć cukierka do pudełka – radość dzieci będzie wielka”, zainicjowanej przez szkołę językową Eurolingua w Siedlcach. Akcja dotyczyła zbiórki słodyczy w ramach XVIII Gali Charytatywnej Hot Summer Party 2021 – Dzieci Eurolingua Dzieciom międzynarodowo i lokalnie w celu wsparcia domów dziecka….
Brzydkie słowa to rzecz zła – mówimy ładnie Ty i ja
Dnia 12.02.2026 r. w grupie „Żabki” odbyły się zajęcia z pedagogiem pt. „Brzydkie słowa to rzecz zła – mówimy ładnie Ty i ja”. Dzieci rozmawiały o tym, dlaczego warto używać miłych i kulturalnych słów na co dzień. Przedszkolaki ćwiczyły zastępowanie brzydkich słów uprzejmymi zwrotami, takimi jak „proszę”, „dziękuję” i „przepraszam”. Na zakończenie wszyscy zgodnie obiecali…










