Podobne wpisy
„Dzień jeża”
Dnia 17.11.23r.grupa „Żabki” obchodziła „Dzień jeża” ale nie było to takie zwykłe święto,ponieważ spędziliśmy je z grupą studentów z Uniwersytetu w Siedlcach.Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie.Dzień był pełen wrażeń i niezapomnianych atrakcji.
Projekt „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza” w grupie „Misiów”
Grupa Misie rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego pt. „Sowa Natasza do rozmowy zaprasza”, którego celem jest kształtowanie kompetencji społecznych, rozwijanie świadomości własnych emocji oraz uczuć innych ludzi, a także doskonalenie umiejętności wypowiadania własnego zdania na podany temat. Co miesiąc 5-latki będzie odwiedzała sowa Natasza, która opowie im historię, będącą wstępem do rozmowy na temat pewnego problemu….
Pieczenie chleba w grupie „Kotki”🍞🍞🍞
W ramach projektu badawczego nt. „Chleb” dzieci z grupy Kotki zaplanowały samodzielne pieczenie chleba. Przedsięwzięciu temu towarzyszyła nam wizyta babci Wiktorii, z zawodu kucharki. Pani Marysia zapoznała dzieci ze składnikami oraz akcesoriami potrzebnymi do wyrobienia ciasta. Po odmierzeniu i wymieszaniu składników ciasto przełożyliśmy do blaszek, które trafiły do piekarnika. Piękny zapach naszego chleba unosił się…
Witamy serdecznie w roku szkolnym 2022/23!!!
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszej przedszkolnej kroniki. Zobaczmy to jeszcze raz – wspominamy rok szkolny 2021/2022. Link do filmu: https://drive.google.com/file/d/1LOMHjdMs45-_RXZNtWlnkO0I1jkMgodv/view?usp=drivesdk grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
11 listopada- „Misie” występują na scenie dla „Kotków” i „Smerfów”
11 listopada- „Misie” występują na scenie dla „Kotków” i „Smerfów” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Udział w XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria Teatr 🎭
W dniu 11.04.2024 r. grupa V „Kotki” reprezentowała nasze przedszkole na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, w kategorii Teatr. Dzieci pięknie wcieliły się w role aktorów, prezentując na scenie teatrzyk pt. „Królewna Śnieżka”. Przedszkolaki za swój występ zdobyły wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy małym aktorom! 😊 fot. Sebastian…










