Podobne wpisy
Zbiórka karmy
Zakończyła się kolejna zbiórka karmy dla zwierząt, będących pod opieką Stowarzyszenia Zwierzoluby z Siedlec, zorganizowana w naszym przedszkolu. Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i Przedszkolakom za aktywny udział w zbiórce karmy. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu zgromadziliśmy dużą ilość karmy oraz drobnych smakołyków.
Zajęcia profilaktyczne nt. „Bezpieczne ferie”
10.01.24 r. nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach profilaktycznych z pedagogiem specjalnym nt. „Bezpieczne ferie”. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z wybranymi formami aktywnego spędzania czasu w okresie ferii oraz uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw.
Podsumowanie konkursu plastyczno -literackiego pt. „Mamo, tato jedź bezpiecznie”
Sukcesy naszych podopiecznych! Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastyczno- literackim „Mamo, tato, jedź bezpiecznie” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. Natalia Rymuza z grupy Kotki zajęła 1 miejsce w kategorii plastyka. Pola Wierzejska z grupy Misie została wyróżniona w kategorii plastyka. Konkurs był okazją do poszerzenia wiadomości dzieci dotyczących odpowiedzialnego…
„Cyrk sznurkowy” 🤹♀️
13.06.24 r. nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl wykonaniu Teatru Animacji FalkoShow. Dzieci z zachwytem podziwiały akrobacje pana Sznurkowego🪢Miały również okazję spróbować swoich sił w samodzielnym wprawianiu Sznurka w ruch😊
Dzień Ziemi w grupie Kotki😺
Każdego roku 22 kwietnia, na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. 🌎🌎🌎❤❤❤










