Podobne wpisy
Spotkanie Wigilijne w grupie ,,Smerfy”
Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Czas ten poprzedzają liczne przygotowania. Tak też było w grupie najstarszej ,,Smerfy” 18 grudnia. W dzień przedszkolnej wigilii panowała radosna atmosfera. Świąteczne dekoracje wprowadziły nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Spotkanie wigilijne rozpoczęliśmy od wspólnego kolędowania oraz od symbolicznego gestu, jakim jest dzielenie się opłatkiem….
Akcja „SadziMy”
Grupa II „Kotki” wzięła udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Siedlce „SadziMY”. Sadzonka sosny z Nadleśnictwa zagościła w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie została posadzona przez Kotki. Dzieci samodzielnie wykopały dół, umieściły w nim sadzonkę i obficie podlały. Kolejnym zadaniem było nadanie imienia dla naszego drzewka. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wymyślały imiona, ostatecznie nazwały sosnę…
Dzień Bezpiecznego Internetu – 11.02.2025 r. 11 lutego 2025 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Podczas zajęć dzieci zdobywały wiedzę na temat zasad mądrego i bezpiecznego korzystania z sieci. Pomogła im w tym prezentacja multimedialna, a także emocjonująca gra w koło fortuny, dzięki której mogły rozróżniać pozytywne i niebezpieczne sytuacje w internecie. Przedszkolaki…
„Misie” pamiętają o ptakach♥️
„Misie” pamiętają o ptakach♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki










