Rodzice czytają „Biedronkom”.
Podobne wpisy
„Spotkanie z Panią Higienistką Stomatologiczną”
Dnia 21.11.23r.”Żabki”gościły w swojej sali Panią Higienistkę Stomatologiczną.Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa.Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.
17.01.23 r.- „Misie” prezentują teatrzyk bożonarodzeniowy na młodszych przedszkolaków🎅🎄♥️
17.01.23 r.- „Misie” prezentują teatrzyk bożonarodzeniowy na młodszych przedszkolaków🎅🎄♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu – 11.02.2026 r.
To był dzień pełen radości, kolorów i wspaniałej zabawy! 🥳 Nasze przedszkolaki zachwyciły pięknymi, pomysłowymi strojami i z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w tańcach oraz konkursach. Nie zabrakło uśmiechów, wspólnych zabaw i magicznej atmosfery karnawału. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i przygotowanie cudownych kostiumów – to był niezapomniany dzień! 💃🕺🎈
Konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Kota
Dnia 31.03.2023r. w Urzędzie Miasta Siedlce odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Kota – kocham, szanuję, dbam. Zadaniem konkursu było stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej scenki z codziennego życia z kotem. Szczególny nacisk położony był na aspekt obowiązków małego kociego opiekuna. Wyróżnienie zdobył Konstanty Sałata z grupy „Żabki”. Serdecznie gratulujemy.
Spotkanie z Żołnierzem
Dnia 24.04.25 r. w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć ŻOŁNIERZA- tatę Laurki z gr. "ŻABKI". Pan Mariusz w bardzo ciekawy sposób opowiedział naszym dzieciom, na czym polega jego praca, czym się zajmuje oraz jak trudna i ważna jest służba dla Ojczyzny. Dziękujemy za poświęcony czas oraz za bardzo ciekawą prezentację.
