Podobne wpisy
Udział dzieci z grupy V Smerfy w 29. Miejskim Festiwalu Twórczości_Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii TEATR (07.04.2025)
Scena to zaczarowane miejsce, które wraz z odsłonięciem kurtyny odkrywa przed widzem swoje magiczne sekrety. Dzięki kontaktom ze sztuką teatralną dzieci rozwijają myślenie, wyobraźnię, budują pewność siebie i rozbudzają ukryte talenty. Przez wiele tygodni Przedszkolaki z grupy Smerfy przygotowywały się do tego najważniejszego wydarzenia jakim było wystąpienie na dużej scenie. Z ogromną radością i zaangażowaniem…
Koncert Galowy Festiwalu „Szła Kolęda 2022”
21.01.22 r. dwa zespoły z naszego przedszkola z grupy Misie i Wiewiórki wystąpiły podczas koncertu laureatów w ramach XVI Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2022”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! grupa 1 3 latki grupa 2 4…
„Misie” pamiętają o ptakach♥️
„Misie” pamiętają o ptakach♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Biedronki i Misie w Fabryce bombek
W piątek 2.12.2022 r. 6-latki z grup „Misie” i „Biedronki” z inicjatywy Rodziców uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Fabryki Bombek „Gepard” w Wołominie, rodzinnej firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem. Na miejscu dzieci zwiedziły zakład produkcyjny, zapoznały się ze wszystkimi etapami tworzenia szklanych bombek choinkowych: dmuchaniem, srebrzeniem, lakierowaniem i dekorowaniem. Na koniec przedszkolaki obejrzały galerię ozdób….
„Spotkanie z Panią Higienistką Stomatologiczną”
Dnia 21.11.23r.”Żabki”gościły w swojej sali Panią Higienistkę Stomatologiczną.Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa.Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.










