Sukces Madzi z grupy II „Kotki” w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny”
Z ogromną radością informujemy, że Magdalena Janas z grupy II „Kotki” zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny” w kategorii przedszkola, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce.
9 czerwca Madzia uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu konkursu w siedzibie Nadleśnictwa, gdzie odebrała nagrodę i gratulacje.
Serdecznie gratulujemy Madzi, życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich artystycznych talentów!




