Podobne wpisy
Realizacja projektu edukacyjnego „Dzieci uczą rodziców” w grupie Kotki
W miesiącu październik grupa V „Kotki” realizowała pierwszy moduł projektu nt. „Bezpieczni w drodze”. Przedszkolaki utrwalały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na jezdni, wygląd i znaczenie wybranych znaków w ruchu drogowym. Podczas wielu aktywności Kotki Kształtowały nawyk dbania o bezpieczeństwo własne oraz innych.
Projekt „Z ekologią na ty”
Święta już tuż, tuż. Dzieci z grupy Misie przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia realizując projekty edukacyjny „Z ekologią na ty”. Wspólnie wykonały ozdoby choinkowe na swoje domowe choineczki oraz ekologiczny łańcuch z gazet, którym udekorowały przedszkolną choinkę. Teraz wszystkie z niecierpliwością odliczają dni do Świąt i przyjścia Mikołaja. grupa 1 3 latki grupa 2…
Zabawa psychoedukacja „Złość- jak sobie z nią_radzić?”
15.10.24 r. w grupie „Pszczółek” zorganizowane zostały zajęcia psychoedukacyjne mające na celu nabycie umiejętności rozpoznawania emocji jaką jest złość. Dzieci dowiedziały się, że każdy z nas doświadcza nieprzyjemnych emocji i jak ważny jest sposób ich wyrażania by nie sprawić krzywdy innym wokół nas. Pszczółki poznały akceptowane społecznie sposoby na radzenie sobie ze złością, które wypróbowały…













