Podobne wpisy
Realizacja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. „Alfabet_logopedyczny” w grupie II🚌🚌🚌
W miesiącu październik grupa „Kotki” zrealizowała pierwsze zadanie z projektu edukacyjnego pt. „Alfabet logopedyczny”. Przedszkolaki wybrały się w podróż wesołym Autobusem, z radością wykonując kolejne ćwiczenia. Dzieci m.in. utrwalały znajomość litery A, ćwiczyły wydłużoną fazę wydechową, doskonaliły rozwój pamięci słuchowej 🙂
Podsumowanie realizacji programu psychoedukacyjnego „Spotkania z Leonem” w gr. V „Smerfy”
——sinikael-?=_2-17481728354920.16943048206021957 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Za nami cykl zajęć z zakresu profilaktyki zachowań agresywnych. Śledząc losy głównych bohaterów dzieci bardziej siebie poznawały i lepiej rozumiały. Podczas różnych sytuacji konfliktowych wracały do omawianych z Leonem sposobów np. radzenia sobie ze złością, skarżeniem, przepraszaniem. Program i sama postać Leona na długo pozstanie w pamięci naszych przedszkolaków….
Wycieczka ,,Smerfów” do ,,Volant Grabowscy” w Żelków Kolonia
13 listopada dzieci z grupy ,,Smerfy” wybrały się na wycieczkę autokarową do ,,Volant Grabowscy” w Żelków Kolonia. Wycieczka odbyła się z inicjatywy mamy Franciszka z naszej grupy. Przedszkolaki podczas wycieczki zwiedzały pomieszczenia tj. biuro projektowe, w którym pracuje mama Franka oraz inne pomieszczenia znajdujące się na terenie – lakiernia, magazyny, spawalnia itp., w których powstawały…
DRODZY RODZICE I DZIECI – „Góra_grosza”. !!!
Przypominamy, że w naszym przedszkolu do końca stycznia trwa akcja „Góra grosza”. Zachęcamy Państwa do wparcia naszej zbiórki !!! NAKARM MISIA I POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM❤❤❤ Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla potrzebujących dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym).
Starszaki na Festiwalu Nauki
20 czerwca 2023 roku dzieci z grupy Misie i Biedronki uczestniczyły w Festiwalu Nauki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia rozbudzające zainteresowania naszych przedszkolaków, zaangażowanie organizatorów i niezapomniane przeżycia.
Podsumowanie projektu w grupie Misiów i Wiewiórek.
Chwalimy się naszymi certyfikatami za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Z ekologią na ty”. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki














