7.11.22 – „Misie” w teatrze

7 listopada dzieci z grupy „Misie” udały się z inicjatywy Rodziców do CKiS w Siedlcach, w celu obejrzenia spektaklu pt. Księżniczka Rosa i Klimek, prezentowany przez teatr Katarynka. Spektakl w przystępny dla młodego widza sposób przedstawial wartość jaką jest szacunek do starszych.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy