Podobne wpisy
Dzień dziecka
Nie trzeba nikomu mówić, że 1 czerwca to najradośniejsze, najweselsze święto ze wszystkich świąt. Dzień ten należy do wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, były konkursy, zabawy oraz gry zespołowe, ale największą niespodzianą dla dzieci był teatrzyk przygotowany przez nauczycielki…
Wycieczka Kotków do Tężni solankowej w Parku Wodnym w Siedlcach
22.05.2023 r. dzieci z grupy III „Kotki” uczestniczyły w wycieczce do Tężni solankowej w Parku Wodnym w Siedlcach.
„Dzień Praw Dziecka”
W dniu 20.11.2025r gr. „Żabki" świętowały Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka – Dzień pełen rozmów o szacunku, bezpieczeństwie i radości. 💙 Nasze przedszkolaki wiedzą, że każde dziecko jest ważne.
Laureaci w XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria Taniec ludowy
W dniu 12.04.2024 r. grupa V „Kotki” reprezentowała nasze przedszkole na XXVIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, w kategorii Taniec ludowy. Dzieci w pięknych, ludowych strojach zaprezentowały „Tańce Śląskie”. Miło nam poinformować, że Kotki zostały laureatami! Serdecznie gratulujemy naszym milusińskim! 🥇🥇🥇
Warsztaty regulacji emocji – projekt „Jestem Tu”
W dniach 29–30 kwietnia 2025 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty regulacji emocji, zorganizowane w ramach projektu "Jestem Tu" finansowanego z budżetu Miasta Siedlce. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, ucząc się rozpoznawania i wyrażania emocji w zdrowy i bezpieczny sposób. Serdecznie dziękujemy mamie Poli z grupy "Pszczółki" za przeprowadzenie inspirujących i pełnych…
„Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć”
Dnia 03.03.2023r. Dzieci z grupy Żabki i Smerfy obchodziły Dzień Dentysty. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zawsze zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością. Dzieci dowiedziały się, że systematyczne kontrolowanie stanu uzębienia to sprawa konieczna.












