Podobne wpisy
Udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” w grupie ,, Smerfy”_📕📚
W miesiącu grudniu mieliśmy przyjemność gościć w grupie ,, Smerfy” mamę Hani. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i udział w akcji.
„Jesienny spacer gr.IV i gr.V”
Dnia 24.10.24r. nasze przedszkolaki wybrały się do parku Aleksandria aby podziwiać jesienne uroki przyrody.
„Bezpieczni na drodze” – Grupa IV „Pszczółki”_🚦
Dnia 6 października 2025 r. grupa „Pszczółki” wybrała się na spacer na pobliskie skrzyżowanie, aby w praktyczny sposób utrwalić zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci obserwowały ruch uliczny, sygnalizację świetlną oraz znaki drogowe. Uczyły się, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i jak ważna jest ostrożność podczas spacerów.🦺🚸🚦
Dzień Kropki w grupie ,,Smerfy”
15 września 2025 r. obchodziliśmy w grupie najmłodszej ,,Smerfy” Międzynarodowy Dzień Kropki 🔴🟢🔵. Głównym celem tego dnia jest pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Tego dnia ubrania dzieci oraz Pań wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci brały udział w wielu kreatywnych zabawach oraz tworzyły piękne prace plastyczne, których bohaterem była „kropka”. Tego dnia…
„Wyjście_Smerfów do Centrum Treningu G4”
Każdy Przedszkolak odpowie, że sport to zdrowie! Głównym celem pobytu było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Integracja poprzez zabawę, współpracę i współdziałanie podczas zajęć sportowych sprzyja budowaniu odporności emocjonalnej dzieci oraz wiary we własne możliwości.
„Zajęcia o ekologii z pracownikami ZUO”
Dnia 23.03.2023r. gr.” ŻABKI” gościła pracowników Siedleckiego Zakładu Utylizacji Odpadów.Dzieci wzięły aktywny udział w zajęciach dydaktycznych z zakresu zasad selektywnej zbiórki odpadów.Bardzo dziękujemy p.Łukaszowi Pieńkowskiemu (tacie Hani) za zorganizowanie spotkania a p.Monice Sędzimierz za ich przeprowadzenie.












