Podobne wpisy
Pasowanie na przedszkolaka
Dnia 27.10.2022r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Żabki wcieliły się w role przedszkolaków- aktorów; mówiły wiersze inscenizowane ruchem oraz śpiewały piosenki a wszystko przeplatały gromkie brawa.Po uroczystej przysiędze p.Dyrektor włączyła każde dziecko do grona przedszkolaków. Na zakończenie były same przyjemności: dyplomy oraz niespodzianki przygotowane przez rodziców. grupa 1 3 latki grupa…
Rodzice czytają_”Biedronkom”.
W listopadzie 2025 r. mieliśmy przyjemność gościć w grupie trzeciej Rodziców Oliwiera, którzy przynieśli ze sobą interesującą literaturę dziecięcą. Serdecznie dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz wsparcie akcji „Cała Polska czyta dzieciom” swoją obecnością.
„Żabki w teatrze”
Dnia 19.03.24r.dzieci z gr.Żabki były na wycieczce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektaklu granym przez aktorów Teatru Lalki i Aktora z Łomży pt.”Koziołek Matołek”.To wierszowane przedstawienie było doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci ale dla dorosłych również.
Gr. „Biedronki” włączyła_się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
29 września 2025r. przedszkolaki słuchały czytania i same podejmowały próby czytelnicze. Dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas – Mamom: Mieszka i Miłosza, Pani Dyrektor i Pracownikom przedszkola. Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom z gr. III za aktywne słuchanie wierszy, legend i innych utworów literatury dziecięcej.
Dzień Chłopaka
30 września z okazji ,,Dnia Chłopaka” nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych ,,Akademii Małego Kuchcika”. Dzieci samodzielnie ozdabiały ciasteczka oraz poznały proces przygotowywania pysznych i słodkich gofrów, które z wielkim smakiem zjadły. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Wycieczka „Kotków” i „Smerfów” do parku
Dnia 04.10.21 r. „Smerfy” i ,,Kotki” wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udały się do pobliskiego parku ,,Aleksandria” w Siedlcach na wycieczkę, która dostarczyła dzieciom nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń. Park odkrył przed nimi swe piękno. Bacznie przyglądaliśmy się przyrodzie: korze drzew, liściom, rozmawialiśmy o zwierzętach i ptakach żyjących w parku. Zatrzymując…






