Podobne wpisy
„Zajęcia o ekologii z pracownikami ZUO”
Dnia 23.03.2023r. gr.” ŻABKI” gościła pracowników Siedleckiego Zakładu Utylizacji Odpadów.Dzieci wzięły aktywny udział w zajęciach dydaktycznych z zakresu zasad selektywnej zbiórki odpadów.Bardzo dziękujemy p.Łukaszowi Pieńkowskiemu (tacie Hani) za zorganizowanie spotkania a p.Monice Sędzimierz za ich przeprowadzenie.
17.01.23 r.- „Misie” prezentują teatrzyk bożonarodzeniowy na młodszych przedszkolaków🎅🎄♥️
17.01.23 r.- „Misie” prezentują teatrzyk bożonarodzeniowy na młodszych przedszkolaków🎅🎄♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Projekty edukacyjne w gr. „Misie”
W czerwcu „Misie” realizowały dwa projekty edukacyjne: „Pamiątki przynosimy – wspomnieniami się dzielimy” oraz „Przedszkolak mieszkańcem Europy”. Na zajęciach dzieci wzbogaciły swoje wiadomości na temat wybranych państw Europy i świata, oglądały przynoszone przez siebie pamiątki z odbytych podróży, dzieliły się wiedzą, doświadczeniami i wrażeniami. Każdą z destynacji dzieci odszukiwaliśmy wspólnie na mapie, była to także…
Dzień Pszczoły i Miodu
Dnia 10.06.2021 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pszczoły i Miodu. W tym dniu przedszkolaki poznały bliżej małego, jakże niezbędnego w przyrodzie owada. Z tej okazji zorganizowano wiele aktywności, których celem było budzenie świadomości u dzieci o pożyteczności pszczół, poznanie procesu powstawania miodu oraz charakterystyki zawodu pszczelarza. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki…
Udział Grupy Smerfów w konferencji „Od obrazka do tekstu”
Dnia 03.04.2025 r. delegacja dzieci z naszego przedszkola miała przyjemność wystąpienia podczas konferencji "Od obrazka do tekstu – edukacja literacka w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej" w MSCDN Wydział w Siedlcach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na tak ważnym i uroczystym wydarzeniu.







