Podobne wpisy
Wyjście_„Smerfów” do supermarketu🍐🍅🍞
Dnia 2 grudnia dzieci z najstarszej grupy wybrały się na wycieczkę do pobliskiego supermarketu. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu. Ponadto zwrócono uwagę na sposób robienia zakupów, tworzenie listy zakupów oraz używanie zwrotów grzecznościowych. Kształtując u przedszkolaków prawidłowe nawyki żywieniowe z zakupionych produktów wykonaliśmy „zdrowe drugie śniadanie”. Wizyta w sklepie związana…
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Kotków”
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy dołączyli do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i w październiku odwiedzili grupę czterolatków: mamie Izy, tacie i bratu Jagny oraz mamie Marysi 😊 Zachęcamy wszystkich Rodziców do aktywnego udziału w akcji.
Podsumowanie zbiórki dla Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci
W maju w naszym przedszkolu zorganizowana była zbiórka artykułów higienicznych na rzecz Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci. Bardzo dziękujemy Rodzicom i przedszkolakom, którzy wsparli nasze działania na rzecz chorych i potrzebujących dzieci.
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii.
16.01.24 r. dzieci z grup Żabki i Smerfy wzięły udział w zajęciach rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii, prowadzonych przez psychologa. Głównym celem zajęć było kształtowanie u dzieci umiejętności radzenia sobie ze złością i współpracy z rówieśnikami.
„Rozśpiewane,roztańczone i pełne emocji MIKOŁAJKI”
6 grudnia to jeden z bardziej sympatycznych dni w roku,szczególnie wyczekiwany przez dzieci.I właśnie tego dnia już od rana słychać było gwar dzieci witanych pod naszym przedszkolem przez samego Mikołaja.Nie mogło w tym dniu zabraknąć też tańców,zabaw ruchowych z ELFEM i uśmiechów na twarzach wszystkich maluchów.Dziękujemy za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego…

















