Podobne wpisy
VII Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej – 21.10.24 r.
Reprezentanci dwóch starszych grup wzięli udział w przesłuchaniach konkursowych VII Jesiennego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, które odbyły się w sali MOK w Siedlcach. Miło nam poinformować, że 6-latki wystąpią na koncercie Laureatów. Gratulujemy!
Misie w Szkole Muzycznej
05.04.23 r. Misie miały okazję wziąć udział w koncercie pt. „Poznajemy instrumenty muzyczne”, który odbył się w Szkole Muzycznej w Siedlcach. Gratulacje zwłaszcza dla naszych absolwentów 🥰
🏆 Sukces naszych przedszkolaków w konkursie plastycznym „Moje kolorowe emocje”_🎨
Z radością informujemy, że dzieci z naszego przedszkola odniosły sukces w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Moje kolorowe emocje”, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. 🌟 Julia z grupy „Pszczółki” zdobyła I miejsce w kategorii 5-6 latki, a Amelia z grupy „Kotki” otrzymała wyróżnienie w kategorii 3-4 latki. Serdecznie gratulujemy naszym uzdolnionym artystkom kreatywności, zaangażowania…
Wycieczka Pszczółek na skrzyżowanie 🐝🚸
23.10.23 r. Pszczółki w ramach omawianej tematyki „Bezpiecznie w pobliżu ulicy” uczestniczyły w wycieczce na pobliskie skrzyżowanie. Przedszkolaki poznały elementarne przepisy pieszego ruchu drogowego, obserwowały i próbowały nazywać wybrane znaki drogowe.
Dzień Przyjaciela w naszym przedszkolu
Dnia 09.06.2023 r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przyjaciela, który stał się okazją do ciekawych rozmów dotyczących koleżeństwa i przyjaźni. Dzieci zastanawiały się, jak ważne są relacje z innymi ludźmi, jak cenne jest posiadanie dobrych kolegów oraz jak samemu być dobrym, pomocnym, uczynnym. Podjęliśmy rozmowy w jaki sposób możemy podziękować przyjaciołom za to, że są…
Wyjście Kotków do drogerii Rossman
W ramach realizacji projektu badawczego „Mydło” Kotki wybrały się do drogerii Rossman. Dzieci poznały specyfikę pracy ekspedientki oraz rodzaje produktów, które można kupić w tego typu miejscach. Przedszkolaki samodzielnie wybrały mydełka, po czym zapłaciły za nie przy kasie. Wyjście było doskonałą okazją do utrwalenia zasad kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.











