Podobne wpisy
„Dzień Teatru” w Pszczółkach
24 kwietnia 2025 r. grupa Pszczółki wystawiła dla rodziców przedstawienie z okazji Dnia Teatru pt. "Wiosna w ulu i na łące". Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem wcieliły się w role mieszkańców ula i łąki, tworząc wyjątkowe, wiosenne widowisko. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność oraz pomoc w przygotowaniu pięknych strojów.
Projekty edukacyjne w gr. „Misie”
W czerwcu „Misie” realizowały dwa projekty edukacyjne: „Pamiątki przynosimy – wspomnieniami się dzielimy” oraz „Przedszkolak mieszkańcem Europy”. Na zajęciach dzieci wzbogaciły swoje wiadomości na temat wybranych państw Europy i świata, oglądały przynoszone przez siebie pamiątki z odbytych podróży, dzieliły się wiedzą, doświadczeniami i wrażeniami. Każdą z destynacji dzieci odszukiwaliśmy wspólnie na mapie, była to także…
„Żabki w teatrze”
Dnia 19.03.24r.dzieci z gr.Żabki były na wycieczce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektaklu granym przez aktorów Teatru Lalki i Aktora z Łomży pt.”Koziołek Matołek”.To wierszowane przedstawienie było doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci ale dla dorosłych również.
„Serduszka dla Hani”
Dzieci z gr.Żabki bardzo tęsknią za swoją koleżanką z grupy dlatego postanowiły zrobić niespodziankę.Hani życzymy szybkiego powrotu do zdrówka.
„Dzień dobrych uczuć”
Dnia 14.02 ŻABKI świętowały dzień pełen miłych słów,uśmiechów oraz dobrych uczynków.
List do Mikołaja tworzony przez „Żabki”
List do Mikołaja tworzony przez „Żabki” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki


