Podobne wpisy
Narodowe Święto Niepodległości🇵🇱🇵🇱🇵🇱
10.11.2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji grupa 6 latków „Kotki” przygotowała uroczystość, w której uczestniczyły młodsze grupy, studenci Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Siedlcach a następnie Rodzice starszaków. Celami tego wydarzenia było kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych oraz poczucia przynależności społecznej, postawy patriotycznej. Na koniec uroczystości…
Wielkanocna sensoryka w grupie „Pszczółki”
W dniu 16.04.2025 r. podczas popołudniowych zajęć sensorycznych dzieci z Gr. III „Pszczółki” rozwiązywały wielkanocne zagadki ukryte w kolorowych pisankach, a także tworzyły pisanki z makaronu, fasoli i pomponików. Zabawa była pełna radości, kreatywności i sensorycznych doznań!
Biedronki przed świętami 🐣
Przed świętami wielkanocnymi „Biedronki” sprawdzały jak wyglądają kurze jaja wewnątrz i na zewnątrz, jak smakuje jajko gotowane i smażone oraz w jaki sposób można zmienić jego kolor. Poznały także szczególną rolę jajka podczas śniadania wielkanocnego. Z dużą radością podzieliły się jajkiem ze swoimi rówieśnikami z sąsiedniej grupy oraz z pracownikami przedszkola, składając życzenia świąteczne. Dziękujemy…
„Granie na wyjątkowym instrumencie perkusyjnym”
„Żabki”poznały nowy instrument muzyczny, który nazywa się CAJON (czyt.kahon).Ta niepozorna drewniana skrzynka w rękach naszych przedszkolaków przerodziła się we wspaniały zestaw perkusyjny,który wywołał wiele radości wśród dzieci i nie tylko.
„Spotkanie z Panią Higienistką Stomatologiczną”
Dnia 21.11.23r.”Żabki”gościły w swojej sali Panią Higienistkę Stomatologiczną.Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa.Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.
Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją_świetlną w grupie „Kotki”
Dnia 20.10.2025 r. dzieci z grupy II „Kotki” wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną. 4-latki w związku z realizowaną tematyką w miesiącu październik poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i jezdni.







