Podobne wpisy
„Zajęcia o ekologii z pracownikami ZUO”
Dnia 23.03.2023r. gr.” ŻABKI” gościła pracowników Siedleckiego Zakładu Utylizacji Odpadów.Dzieci wzięły aktywny udział w zajęciach dydaktycznych z zakresu zasad selektywnej zbiórki odpadów.Bardzo dziękujemy p.Łukaszowi Pieńkowskiemu (tacie Hani) za zorganizowanie spotkania a p.Monice Sędzimierz za ich przeprowadzenie.
Jasełka w gr.,, Smerfy”
Jasełka w gr.,, Smerfy” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dzień Pszczoły
Dnia 16.05.2023 r. przedszkolaki z grupy Żabki i Smerfy obchodziły Dzień Pszczoły. Przedszkolaki dowiedziały się jak bardzo potrzebne i pożyteczne są pszczoły oraz poznały zawód pszczelarza. Malowalismy pszczoły na łące oraz tańczyliśmy i śpiewaliśmy przy piosenkach o pszczółkach.
Dzień teatru w grupie „Biedronki”
25 kwietnia 2024r. dzieci z gr. I zaprezentowały swoim rodzicom przedstawienie pt. „Zabawki w naszej sali”. Rodzice, dumni ze swoich małych aktorów, nagrodzili ich gromkimi brawami. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów do przedstawienia.





