Wewnątrzprzedszkolny Plebiscyt Plastyczny pt. „JESTEM POLAKIEM”.
W dniu 7.05.2024r. Został zakończony wewnątrzprzedszkolny plebiscyt plastyczny 🎨🖼 pt. „JESTEM POLAKIEM” . Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów. 🥇
Dnia 28.02.25r.gr."Żabki"miała przyjemność gościć Panią Marzenkę,która przekazała cenne informacje na temat tworzenia jadłospisu w naszym przedszkolu.Dziękujemy Pani Marzenko za poświęcenie czasu.
,,Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem dyżurujących przedszkoli. Zmiany dotyczące dzieci z MP nr 22: 3.07.2023 – 15.07.2023 – przedszkole dyżurujące Miejskie Przedszkole nr 22″
22 lutego obchodziliśmy Dzień Kota, z tej okazji, przedszkolaki na zajęciach zamieniły się w kociaki. Wysłuchały opowiadania o chorym kotku a później uczyły się, w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, śpiewały piosenki o kotkach, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Były też wesołe „kocie zabawy”.
W dniu 15.05.2024 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach pt. „Recytuj z Ączkiem”!. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grup „Biedronki”, „Żabki”, „Smerfy” oraz „Kotki”. Celami konkursu było m.in. popularyzacja wśród dzieci utworów literackich, rozwijanie pamięci, zainteresowanie czytelnictwem oraz przybliżenie przygód „Siedleckiego Ączka”, bohatera książeczki…