Podobne wpisy
,,Smerfy” dokarmiają ptaki zimą ❄🐦
W okresie zimowym bardzo trudno ptaszkom znaleźć pożywienie, dlatego dzieci z grupy „Smerfy” postanowiły zadbać o to, aby ptaki miały, co jeść. Dokarmiając ptaki dzieci uświadamiają sobie, że bez ich pomocy wiele ptaków mogłoby nie przeżyć trudnych zimowych warunków. Jest to doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności oraz wrażliwości na losy zwierząt. Kontakt…
„Pamiętamy o ptakach”
Grupa Kotki pamięta o dokarmianiu ptaszków zimą. Zajęcia uwrażliwiają dzieci na piękno przyrody, pobudzają zainteresowania ptakami. Dzięki naszemu dokarmianiu, ptaszki maja szansę przetrwać zimę, a wiosną w podziękowaniu pięknie nam zaśpiewać 🐦😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Zajęcia gospodarcze pt. „Robimy sałatkę owocową” w gr. Misie
Zajęcia gospodarcze pt. „Robimy sałatkę owocową” w gr. Misie grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Wycieczka na skrzyżowanie”
Dnia 18.10.2021 r. grupa II „Kotki” była na wycieczce pieszej na pobliskim skrzyżowaniu ulic z sygnalizacją świetlną. Dzieci tego dnia poznały podstawowe zasady ruchu drogowego, uczyły się jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę. Podczas wycieczki dzieci obserwowały ruch uliczny, sygnalizatory świetlne i znaki drogowe. Kotki z wielkim zaangażowaniem utrwalały zasady bezpieczeństwa na chodniku i jezdni. grupa…
Gr.III „Biedronki” w zimowej akcji – ”Ptasia stołówka”.
Dziękujemy Rodzicom którzy współpracują z nami poprzez dostarczanie karmy.









