Biedronki w bibliotece.

„Biedronki” odwiedziły bibliotekę przy ul. Kaszubskiej. Dzieci poznały zasady korzystania z zasobów bibliotecznych, wysłuchały fragmentów książki o przygodach sympatycznego żółwia Franklina. Przedszkolaki rozwiązywały także zagadki związane z różnymi pozycjami literatury dziecięcej. Dziękujemy, bardzo miłym Paniom Bibliotekarkom, za zorganizowanie ciekawych zajęć bibliotecznych.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy