Podobne wpisy
„Jesienny spacer gr.IV i gr.V”
Dnia 24.10.24r. nasze przedszkolaki wybrały się do parku Aleksandria aby podziwiać jesienne uroki przyrody.
Szkoła do hymnu
Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki #Szkoła do hymnu🇵🇱🇵🇱🇵🇱 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Podsumowanie zbiórki dla Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci
W maju w naszym przedszkolu zorganizowana była zbiórka artykułów higienicznych na rzecz Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci. Bardzo dziękujemy Rodzicom i przedszkolakom, którzy wsparli nasze działania na rzecz chorych i potrzebujących dzieci.
„Szaszłyki owocowe” na powitanie lata w grupie „Pszczółki”.
24 czerwca 2025 r. w grupie III "Pszczółki" odbyły się zajęcia gospodarcze pt. „Szaszłyki owocowe”. Z okazji rozpoczęcia lata dzieci samodzielnie przygotowywały kolorowe i zdrowe przekąski z ulubionych owoców. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania samodzielności, kreatywności oraz promowania zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowanie ulubionych owoców lata.
„Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć”
Dnia 03.03.2023r. Dzieci z grupy Żabki i Smerfy obchodziły Dzień Dentysty. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zawsze zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością. Dzieci dowiedziały się, że systematyczne kontrolowanie stanu uzębienia to sprawa konieczna.





