Pszczółki zakładają wiosenny ogródek
W dniu 20.03.2026 r. dzieci z grupy IV „Pszczółki” uczestniczyły w zajęciach gospodarczych pt. „Zakładamy wiosenny ogródek”. Przedszkolaki z zaangażowaniem sadziły owies, rzodkiewkę, rzeżuchę, kiełki, koperek oraz kwiatki, poznając przy tym zasady pielęgnacji roślin. Dzieci wzięły również udział w zabawie tropiącej „Pierwsze oznaki wiosny”, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. To był dzień pełen radości i…
