Uroczyste zakończenie przedszkola w gr. ,,Smerfy” 👩🎓👨🎓🎓 24 czerwca 2025 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania starszaków. Na wydarzenie licznie przybyli rodzice oraz zaproszeni goście, co bardzo ucieszyło całą społeczność przedszkola. W podniosłej atmosferze tegoroczni absolwenci przedszkola podziękowali Pani Dyrektor, pracownikom pedagogicznymi i niepedagogicznym za wspólnie spędzone chwile, trud włożony…
Uncategorized
-
-
-
„Szaszłyki owocowe” na powitanie lata w grupie „Pszczółki”.
24 czerwca 2025 r. w grupie III "Pszczółki" odbyły się zajęcia gospodarcze pt. „Szaszłyki owocowe”. Z okazji rozpoczęcia lata dzieci samodzielnie przygotowywały kolorowe i zdrowe przekąski z ulubionych owoców. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania samodzielności, kreatywności oraz promowania zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowanie ulubionych owoców lata.
-
Koncert w szkole muzycznej 🥁🎤🎵🎷☀️
„Lato czeka" to tytuł koncertu, który odbył się w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach 18 czerwca 2025 r., w którym brały udział dzieci z naszego przedszkola.
-
Grupa „Pszczółki”_zakończyła Program Edukacyjny „Uczymy dzieci programować”
W okresie od stycznia do maja dzieci z grupy "Pszczółki" brały udział w realizacji Programu Edukacyjnego „Uczymy dzieci programować” autorstwa Anny Świć. Podczas zajęć rozwijały umiejętność logicznego myślenia poprzez różnorodne zadania z wykorzystaniem maty do kodowania, kubeczków, karteczek oraz gier dydaktycznych. Zajęcia były dla dzieci świetną okazją do nauki przez zabawę oraz rozwijania kompetencji przyszłości….
-
„Edumuz w logopedię”_–_Zakończenie__Ogólnopolskiego projektu w grupie „Pszczółki”
——sinikael-?=_2-17512717902080.05661334231940392 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable W roku szkolnym 2024/2025 dzieci z grupy "Pszczółki" brały udział w Ogólnopolskim Projekcie "Edumuz w logopedię". W ramach zajęć realizowały zadania wspierające rozwój aparatu mowy, oddechu i artykulacji. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach oddechowych, ćwiczeniach językowych oraz śpiewały piosenki logopedyczne, które w atrakcyjny sposób wspierały rozwój ich kompetencji językowych…
-
Muzycznie w „Kotkach”🎸🎷🎤🎙🎼
W dniu 17.06.2025r. gr. I "Kotki" miała przyjemność gościć Muzyka, mamę Nataniela. Dzieci poznały zawód piosenkarza oraz instrumenty: saksofon oraz gitarę akustyczną i elektryczną, a także dowiedziały się do czego służy metronom. Miały również okazję posłuchać jak brzmią instrumenty a także spróbować na nich zagrać, co wywołało dużo radości. 🎵🎶🎹Serdecznie dziękujemy p. Annie za ciekawą…
-
Wycieczka „Smerfów” do tężni solankowej dn. 16.06.2025r.
——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817 Content-Type: text/html; format=flowed Content-Transfer-Encoding: 7bit ——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817–
-
„Spotkanie gr. Żabki z pszczelarzem”
——sinikael-?=_2-17512713559360.5550077887806169 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Dnia 13.06.25 r. grupa IV miała przyjemność gościć pana, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział naszym przedszkolakom o swojej pasji. ——sinikael-?=_2-17512713559360.5550077887806169–
-
Zajęcia otwarte z udziałem_rodziców_ w gr. V „Smerfy”🍎🍐🍒🥑🏅
Dnia 11.06.2025 r. w grupie „Smerfów” odbył się turniej wiedzy o zdrowiu „Przedszkoliada”. Zajęcia miały charakter integracyjny. Dzieci wraz z rodzicami świetnie poradzili sobie w każdej konkurencji wykazując się sprytem, odwagą, refleksem oraz dużą wiedzą na temat zdrowego sposobu odżywiania. Uśmiech od ucha do ucha był dla nas wyznacznikiem znakomitej zabawy!😄
