Wizyta stomatologa w grupie „Kotki”
28 marca 2025 r. grupę „Kotki” odwiedziła mama Alka – stomatolog. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak ważna jest higiena jamy ustnej, oraz miały okazję nauczyć się prawidłowego mycia zębów na specjalnym modelu. Na zakończenie każdy otrzymał kolorowankę i medal za aktywny udział w zajęciach. To była niezwykle pouczająca i pełna uśmiechów wizyta! Dziękujemy bardzo…
