Wycieczka ,,Smerfów” do sadu owocowego
We wtorek 11.10.2022 r. korzystając z pięknej pogody, przedszkolaki z grupy II ,,Smerfy” wybrały się na niezwykłą jesienną wycieczkę do sadu owocowego w Kisielanach. Dzięki uprzejmości właściciela mogliśmy zwiedzić sad, poznać różne gatunki drzew owocowych, dowiedzieć się jakie prace wykonuje sadownik jesienią oraz w jaki sposób przechowuje się owoce. Na koniec zwiedzania wszyscy zostali poczęstowani…
