Wizyta Strażaka.
W dniu 30.05.22 r. w grupie II „Kotki” odbyło się spotkanie przedszkolaków z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach- Panem Pawłem, tatą Nikodema. Celem spotkania było zaznajomienie ze specyfiką pracy strażaka oraz z zasadami bezpieczeństwa pożarowego. Nasi podopieczni dowiedzieli się, że praca strażaka jest trudna i niebezpieczna, poznali niektóre z zadań wykonywanych w czasie akcji…
