Podobne wpisy
„Dzień Pustej Klasy”
Dnia 20.10.2025 r. w gr. "Żabki" odbyły się zajęcia w ramach „Dnia Pustej Klasy”, podczas których dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu. Celem wydarzenia było promowanie aktywności na łonie natury oraz uczenie się poprzez bezpośredni kontakt z otoczeniem.
Narodowe Święto Niepodległości🇵🇱🇵🇱🇵🇱
10.11.2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji grupa 6 latków „Kotki” przygotowała uroczystość, w której uczestniczyły młodsze grupy, studenci Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Siedlcach a następnie Rodzice starszaków. Celami tego wydarzenia było kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych oraz poczucia przynależności społecznej, postawy patriotycznej. Na koniec uroczystości…
XXVII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej – kategoria TEATR
Miło nam poinformować, że 16.05.23 r. 6-latki z grupy „Misie” zostały laureatami XXVII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii: teatr. Misie zaprezentowały przedstawienie pt. „To już Wiosna!” Serdecznie gratulujemy! 😊
Spotkanie z pracownikiem Biblioteki Pedagogicznej w grupie ,,Smerfy” i „Pszczółek”📖🎄🎅
18 grudnia w grupie ,,Smerfy” i „Pszczółek”zagościł po raz kolejny Pan Antoni pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach. Dzieci miały okazję wysłuchać wyjątkową literaturę, która wprowadziła je w magiczny i świąteczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Historie zawarte w baśniach i opowiadaniach sprawiły, że dzieci z uwagą je wysłuchały. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.
Dzieci z grupy „Biedronki” pomagają ptakom przetrwać zimę (styczeń 2024r)
Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile














