Podobne wpisy
„Festiwal piosenki o zdrowiu”
12.05.23 r. dzieci z grupy „Misie” reprezentowały nasze przedszkole podczas XXX Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Siedlcach. Nasze przedszkolaki z piosenką „Dbaj o zdrowie” zdobyły II miejsce🌟 Gratulujemy👏
„Mamo, tato wolę wodę” w grupie Kotków
Grupa II Kotki rozpoczęła realizację ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Mamo, tato wolę wodę”. Celem projektu jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Kotki podczas różnych aktywności dowiedziały się jak ważna jest woda w codziennej diecie, tworząc własną piramidę żywienia….
Wyjście_„Smerfów” do supermarketu🍐🍅🍞
Dnia 2 grudnia dzieci z najstarszej grupy wybrały się na wycieczkę do pobliskiego supermarketu. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu. Ponadto zwrócono uwagę na sposób robienia zakupów, tworzenie listy zakupów oraz używanie zwrotów grzecznościowych. Kształtując u przedszkolaków prawidłowe nawyki żywieniowe z zakupionych produktów wykonaliśmy „zdrowe drugie śniadanie”. Wizyta w sklepie związana…
Biedronkowe zabawy matematyczne w grupie Misiów 🐞🐞🐞
Biedronkowe zabawy matematyczne w grupie Misiów 🐞🐞🐞 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Jedz owoce i warzywa w nich największa moc się skrywa”
W dniu 21.10.2024 r. dzieci z grupy III „Pszczółki” obchodziły Światowy Dzień Warzyw i Owoców. Z tej okazji przedszkolaki poznały właściwości prozdrowotne tych produktów oraz rozpoznawały warzywa i owoce po dotyku i zapachu. Nie zabrakło również zabaw muzyczno-ruchowych. Na zakończenie dzieci przygotowały obrazek na talerzu ze swoich ulubionych warzyw i owoców, który później z apetytem…














