Podobne wpisy
19.05.2025 r. – Wycieczka piesza gr. IV do Przedsiębiorstwa_Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach
——sinikael-?=_2-17487697966030.32213232773649453 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable 19 maja dzieci z gr. „Żabki” udały się z wizytą do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które mieści się przy ul. Leśnej. Na miejscu nasze przedszkolaki zostały oprowadzone przez pracownika zakładu, pana Marcina Żegunię, który w ciekawy i przystępny sposób opowiedział dzieciom o działalności przedsiębiorstwa. Wycieczka była okazją do przypomnienia…
Przegląd recytatorski „Wiersze twórców literatury dziecięcej dla dzieci”.
28 czerwca w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny przegląd recytatorski dla dzieci i rodziców pt. „Wiersze twórców literatury polskiej dla dzieci”. Celem przeglądu było przede wszystkim promowanie czytelnictwa wśród dzieci, popularyzowanie polskiej poezji dziecięcej, a także rozwijanie dziecięcych talentów i zdolności. W przeglądzie wystąpili: Łucja Górecka z gr. „Kotki” z siostrą, w utworze Juliana Tuwima…
„Przedszkolak w ruchu”
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z listopadowych zajęć i zabaw ruchowych w ramach projektu „Przedszkolak w ruchu”. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Projekt edukacyjny pt. „Sensoryczna_Tęcza” w grupie maluszków💜
W ostatnich dniach w grupie I „Kotki” realizowany był kolejny moduł projektu „Sensoryczna Tęcza” – kolor fioletowy. Maluszki uczestniczyły w wielu ciekawych aktywnościach m.in: malowanie dłońmi farbą na dużych arkuszach papieru w rytm muzyki, rozwiązywanie zagadek stymulujących zmysł węchu, udział w zabawach rozwijających percepcję wzrokową np. „Znajdź kolor”. Wszystkim naszym zadaniom towarzyszył kolor fioletowy 😊
🎶 Muzykujemy razem dla Ojczyzny 🇵🇱_🎵
Dnia 05 listopada 2025 r. nasze przedszkolaki z grup „Kotki”, „Pszczółki”, „Biedronki” i „Żabki” wybrały się do Szkoły Muzycznej na wyjątkowy koncert pt. „Muzykujemy razem dla Ojczyzny”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pięknych utworów w wykonaniu uczniów szkoły oraz poznawały instrumenty. 🤍❤️ Było to niezwykłe spotkanie z muzyką, pełne emocji, uśmiechu i patriotycznej atmosfery! 🎺🎻🎹







