Dzień Dziecka w naszym przedszkolu
Dnia 01.06.2026 r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Dziecka. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup obejrzały przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” ![]()
, przygotowane przez pracowników przedszkola. Spektakl dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji
, radości oraz okazji do wspólnej zabawy.
W ramach świętowania wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki, które sprawiły im wiele radości. Dodatkową atrakcją był poczęstunek w postaci lodów, który umilił ten wyjątkowy dzień.
Obchody Dnia Dziecka przebiegły w serdecznej i radosnej atmosferze, sprzyjającej integracji całej społeczności przedszkolnej ![]()

















