Dzień głośnego czytania u „Biedronek”.

Przedszkolaki utrwaliły zasady kulturalnego korzystania z „kącika bibliotecznego” w sali, wysłuchały wiersza J. Brzechwy i wykonały do niego ilustracje. Dzieci podjęły także próby samodzielnego czytania. Odwiedziła nas również z ciekawą książeczką jedna z Mam. Z okazji Dnia głośnego czytania grupa „Biedronki” dziękuje wszystkim Mamom, które czytały nam we wrześniu i czekamy na więcej wizyt z książeczką 🙂

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy