Podobne wpisy
Dzień_Życzliwości w „Kotkach”❤❤❤
„Kto jeśli nie ty, kto jeśli nie my Kto jeśli nie ja pomagać innym ma? „ 21 listopada przedszkolaki z gr. II z piosenką na ustach „Piosenka o pomaganiu ludziom” Małej Orkiestry Dni Naszych obchodziły wyjątkowy, jakże ważny dzień – Dzień Życzliwości☺️
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Kotków”
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy dołączyli do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i w październiku odwiedzili grupę czterolatków: mamie Izy, tacie i bratu Jagny oraz mamie Marysi 😊 Zachęcamy wszystkich Rodziców do aktywnego udziału w akcji.
„Spotkanie z ŻOŁNIERZEM”
Dnia 24.11.2023r.grupa „Żabki” miała zaszczyt gościć ŻOŁNIERZA-tatę Laury.Dziękujemy p.Mariuszowi za poświęcony czas oraz bardzo ciekawe zajęcia pokazowe.
„Jazz Dzieciom-koncert zespołu Playing Family”
Dnia 24.04.24r.gr.III”Żabki”uczestniczyły w edukacyjnym projekcie muzycznym realizowany przez krakowski zespół,w Sali Widowiskowej”Podlasie”.Artyści angażowali młodą widownię w twórczą interakcję oraz wspólne muzykowanie.Było to bardzo ciekawe doświadczenie.
„Biedronki” w siedleckim teatrze
„Biedronki” w siedleckim teatrze 26 listopada 2025 r. dzieci z grupy III obejrzały spektakl baletowy pt. „Dziadek do Orzechów” w wykonaniu tancerzy Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca oraz Teatru Tańca działającego przy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Było to wyjątkowe wydarzenie dla „Biedronek”, gdyż wśród tancerek mogły zobaczyć swoją koleżankę…
21.05.2025 r. – Wycieczka „Żabek” do Biblioteki
21 maja dzieci z gr. „Żabki” po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Publiczną, Filię nr 2, przy ul. Kaszubskiej 1 i uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Dziękujemy!







