8 marca 2023r. to wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym czasie wszyscy chłopcy z grupy Smerfy składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom.
17.11.22 r. dzieci z gr. III „Kotki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 2. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych utrwalających wiadomości o Polsce i niedawno obchodzonym Święcie Niepodległości. Serdecznie dziękujemy za niezwykle cenną i ciekawą lekcję:) grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6…
W miesiącu październik w grupie I „Kotki” realizowany był kolejny cykl projektu edukacyjnego „Sensoryczna Tęcza”. Tym razem maluszki uczestniczyły w zabawach związanych z kolorem pomarańczowym 😊
Choć dinozaury wyginęły dawno temu to wciąż fascynują ludzi. Nasze przedszkolaki obchodziły święto tych prehistorycznych stworzeń 26 i 27 lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
„Zdrowie to podstawa, zacznij od… zdrowia psychicznego! W październiku obchodziliśmy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji w każdej z grup odbył się warsztat pt. „Moje emocje”. Na zajęciach wzbogaciliśmy wiedzę na temat podstawowych emocji, uczyliśmy się je rozpoznawać i nazywać oraz wyrażać. Dowiedzieliśmy się, że chociaż niektóre emocje nie są przyjemne, wszystkie są nam bardzo…