Podobne wpisy
Starszaki na Festiwalu Nauki
20 czerwca 2023 roku dzieci z grupy Misie i Biedronki uczestniczyły w Festiwalu Nauki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia rozbudzające zainteresowania naszych przedszkolaków, zaangażowanie organizatorów i niezapomniane przeżycia.
Pieczenie chleba w grupie „Kotki”🍞🍞🍞
W ramach projektu badawczego nt. „Chleb” dzieci z grupy Kotki zaplanowały samodzielne pieczenie chleba. Przedsięwzięciu temu towarzyszyła nam wizyta babci Wiktorii, z zawodu kucharki. Pani Marysia zapoznała dzieci ze składnikami oraz akcesoriami potrzebnymi do wyrobienia ciasta. Po odmierzeniu i wymieszaniu składników ciasto przełożyliśmy do blaszek, które trafiły do piekarnika. Piękny zapach naszego chleba unosił się…
Wycieczka do Bombkolandii
Dnia 08.12.2022 r. dzieci z grupy Kotki uczestniczyły w wycieczce do „Bombkolandii” w Głęboczycy. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak powstaje bombka – wydmuchiwanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz dekorowanie ozdoby. Kotki miały okazję samodzielnie zdobić bombki przy pomocy pędzli, kleju, brokatu oraz ciekawego urządzenia – flokarki. Podczas wycieczki nie zabrakło…
Informacja
Zapraszamy do zapoznania się z treścią linku: https://www.facebook.com/161875617748162/posts/1221403465128700/ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki










