Podobne wpisy
Koncert pianistyczny w gr. Żabki – 14.12.23 r.
14 grudnia „Żabki” odwiedził Szymon Łubiński, absolwent naszego przedszkola, młody i obiecujący pianista, brat Julki. Szymon zagrał dla przedszkolaków kilka utworów, w tym polskich kolęd, w których śpiewanie Żabki chętnie się włączyły. Dziękujemy Szymonowi za to spotkanie i życzymy samych sukcesów na jego muzycznej drodze. 😊
Dzień Europy
W grupie IV Biedronki dnia 5.05.23 r. odbyły się zajęcia i zabawy w poświęcone obchodom Dnia Europy.
Mobilne warsztaty wielkanocne w przedszkolu w gr. III,IV i V
09.03.2026 r. w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe mobilne warsztaty wielkanocne, w których uczestniczyły dzieci z grup: „Pszczółki”, „Żabki” oraz „Biedronki”. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję stworzyć własny ogród w szkle, rozwijając przy tym kreatywność oraz zdolności manualne. Dzieci poznały również etapy sadzenia roślin na przykładzie hiacynta – dowiedziały się, czego potrzebuje roślina, aby rosnąć,…
„Szaszłyki owocowe” na powitanie lata w grupie „Pszczółki”.
24 czerwca 2025 r. w grupie III "Pszczółki" odbyły się zajęcia gospodarcze pt. „Szaszłyki owocowe”. Z okazji rozpoczęcia lata dzieci samodzielnie przygotowywały kolorowe i zdrowe przekąski z ulubionych owoców. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania samodzielności, kreatywności oraz promowania zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowanie ulubionych owoców lata.
Program profilaktyki zachowań agresywnych „Spotkania z Leonem” w gr. IV i V
Grupy IV i V rozpoczęły realizację programu psychoedukacyjnego pt. „Spotkania z Leonem”, autorstwa E. Czemierowskiej-Koruby i H. Czemierowskiego, przeznaczonego dla dzieci w wieku 5-9 lat. Program składa się z 10 zajęć, podczas których dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać własne uczucia, zauważać potrzeby swoje i innych osób, poznają konstruktywne sposoby wyrażania złości, uczą się radzenia…










