Dzień Teatru w gr. ,,Smerfy” 02.04.2026 r.
Przedstawienie teatralne z udziałem dzieci pt. ,,Witaj Wiosenko”











Przedstawienie teatralne z udziałem dzieci pt. ,,Witaj Wiosenko”











13 maja w grupie Żabek odbył się kolejny dzień realizacji projektu edukacyjnego „Dziecięce eksperymentowanie – poznajemy świat przez działanie”. Tematem przewodnim dzisiejszych zajęć były „Niewidzialne siły”. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem odkrywały tajemnice nauki poprzez samodzielne doświadczenia i obserwacje. Wykonaliśmy trzy fascynujące eksperymenty: „Uciekający pieprz” „Magiczna rękawiczka” „Ciecz nienewtonowska” Było dużo radości, zdziwienia i świetnej zabawy,…
Z ogromną radością informujemy, że Magdalena Janas z grupy II „Kotki” zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Pejzaż leśny” w kategorii przedszkola, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce. 9 czerwca Madzia uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu konkursu w siedzibie Nadleśnictwa, gdzie odebrała nagrodę i gratulacje. Serdecznie gratulujemy Madzi, życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich artystycznych talentów!
12 czerwca 2026 roku przedszkolaki z grupy III wzięły udział w wycieczce do sali zabaw FluoART. Miały one niepowtarzalną okazję do tworzenia własnych dzieł w wyjątkowych warunkach, które wymagały odpowiedniego zabezpieczenia odzieży. Każde dziecko otrzymało płótno, zestaw farb według własnego wyboru oraz pędzle. Wytwory ich artystycznej działalności dzieci zabrały do domu, gdzie z dumą będą…
22 kwietnia 2026 r. w Grupie V „Żabki” odbyły się zajęcia z okazji Dnia Ziemi. Dzieci rozmawiały o tym, jak dbać o naszą planetę, poznawały zasady segregacji odpadów oraz uczyły się ekologicznych nawyków. To był dzień pełen radości, nauki i troski o środowisko!
Dnia 15.05 trzech chłopców z grupy 6-latków wzięło udział w IX Siedleckim Konkursie Matematycznym pt. „Żyrafka”, zorganizowanym przez Instytut Matematyki oraz Instytut Pedagogiki Uniwersytetu w Siedlcach. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w konkursowych zadaniach, rozwijając swoje umiejętności matematyczne. Gratulujemy chłopcom odwagi oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań.
Dnia 15.06.2026 r. grupa „Żabki” wybrała się na wycieczkę do pasmanterii. Dzieci miały okazję zapoznać się z różnorodnym asortymentem sklepu, takim jak guziki, nici, wstążki i inne akcesoria krawieckie. Wycieczka była ciekawym doświadczeniem, które wzbogaciło wiedzę dzieci na temat pracy w sklepie pasmanteryjnym oraz zastosowania oferowanych produktów.