Podobne wpisy
„Dzień Kropki” w grupie Kotki 🐱
W dniu 16.09.2024 r. grupa maluszków obchodziła międzynarodowy „Dzień Kropki”. Przedszkolaki w tym dniu uczestniczyły w wielu aktywnościach, których motywem przewodnim była kropka. Celem kropkowych zabaw było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia i działania 😊
Dzień Teatru w grupie I Kotki 🎬
Dnia 16.04.2025 r. Maluszki zaprezentowały przed rodzicami przedstawienie pt. „W ogródku” 🌹🫛🥕. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.👏 Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów.
„Historia pączkiem_się toczy…”
Dnia 27.02.25r.gr."Żabki" obchodziła Tłusty Czwartek.Było nie tylko ciekawie i wesoło ale również baaaardzo słodko.
„Czyściochowa Akademia” w grupie Smerfów
Najmłodsze przedszkolaki z grupy „Smerfy” rozpoczęły realizację Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Czyściochowa Akademia”. W przyswojeniu wiedzy pomagali im bohaterowie programu: pies Łapson i Mydłomen. Dzięki wykonanym zadaniom, eksperymentom a także podczas tworzenia ciekawych prac plastycznych, maluszki kształtowały umiejętność dbania o czystość rąk oraz utrwaliły prawidłową technikę mycia rąk Na koniec dzieci otrzymały dzienniczki higieny, w których…
Projekt badawczy „Mydło” w grupie Kotki🧼🧼🧼
W terminie 22.05.23r. – 02.06.23r. w grupie III „Kotki” realizowany był projekt badawczy „Mydło”. Na początku stworzyliśmy siatkę różnorodnych pytań na temat mydła. Dzięki współpracy z Rodzicami zebraliśmy kolekcję pachnących mydeł, które służyły nam do wielu działań podczas trwania projektu. Aktywności, jakie podjęliśmy to m.in.: utworzenie w sali „kącika mydlanego”, zabawy badawcze z wykorzystaniem mydła…
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii.
16.01.24 r. dzieci z grup Żabki i Smerfy wzięły udział w zajęciach rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne pt. „O złośnicy ośmiornicy” z elementami bajkoterapii, prowadzonych przez psychologa. Głównym celem zajęć było kształtowanie u dzieci umiejętności radzenia sobie ze złością i współpracy z rówieśnikami.










