Podobne wpisy
Spotkanie ze stomatologiem
Spotkanie ze stomatologiem mamą Mikołaja Wyrozębskiego odbyło się w grupie V Kotki. Pani doktor zapoznała dzieci z zasadami profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej.
Wycieczka do CKZiU w Siedlcach.🚌
Dnia 25.11.2024 r. Dzieci z grupy „Biedronki” i „Pszczółki” odwiedziły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach. Panie przedstawiły nam zasady prawidłowej higieny jamy ustnej. Dzieci miały również możliwość usiąść na fotelu stomatologicznym oraz zapoznać się ze sprzętem używanym przez stomatologa. Następnie dzieci udały się na bardzo ważne zajęcia z pierwszej pomocy. Przedszkolaki dowiedziały się…
Informacja
Zapraszamy do zapoznania się z treścią linku: https://www.facebook.com/161875617748162/posts/1221403465128700/ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Międzynarodowy_Dzień Praw Dziecka
21.11.24 r. w ramach 35 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji przedszkolaki przyszły ubrane na niebiesko, solidaryzując się z wszystkimi dziećmi na całym świecie. Dla naszych wychowanków przygotowane zostały ciekawe zajęcia podczas których poznały wybrane prawa dzieci, dowiedziały się, że wszystkie dzieci mają takie…
Wręczenie dyplomów za udział w zabawie plastycznej „Siedleckie drzewa oczami młodych artystów”.
Dnia 12 czerwca 2023 r. przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach i Klub Ekologiczny Koło „Podlasie” zostały wręczone dyplomy za udział w zabawie plastycznej „Siedleckie drzewa oczami młodych artystów”. Z naszego przedszkola dyplom otrzymały następujące osoby: Alicja Przekopiak i Mikołaj Durka z grupy Kotki oraz Marysia Stańska z grupy Misie. 🙂
Wycieczka „Smerfów” do tężni solankowej dn. 16.06.2025r.
——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817 Content-Type: text/html; format=flowed Content-Transfer-Encoding: 7bit ——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817–










