Podobne wpisy
Gr. „Biedronki” włączyła_się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
29 września 2025r. przedszkolaki słuchały czytania i same podejmowały próby czytelnicze. Dziękujemy naszym Gościom za poświęcony czas – Mamom: Mieszka i Miłosza, Pani Dyrektor i Pracownikom przedszkola. Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom z gr. III za aktywne słuchanie wierszy, legend i innych utworów literatury dziecięcej.
Październik 2023 rok – pracowite „Biedronki” zrobiły pyszny sok. Walory zdrowotne składników poznały, owoce i warzywa sprawnie podawały. A na koniec z uśmiechem stwierdziły, że jeszcze nigdy takiego pysznego soku nie piły. Na zdrowie! 😃
Starszaki na turnieju sportowym
1XII 2033r dzieci z gr V Kotki uczestniczyły w Turnieju sportowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr10 w Siedlcach.Uczniowie z klasy III pod kierunkiem pani Ewy Czajkowskiej i pani Małgorzaty Skolimowskiej integrowały się z przedszkolakami podczas różnorodnych konkurencji sportowych. Wspólne zabawy dostarczyły wszystkim dzieciom wiele wspaniałych wrażeń i emocji. Zostaliśmy niezmiernie ciepło i życzliwie…
Rodzice czytają_”Biedronkom”.
W listopadzie 2025 r. mieliśmy przyjemność gościć w grupie trzeciej Rodziców Oliwiera, którzy przynieśli ze sobą interesującą literaturę dziecięcą. Serdecznie dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz wsparcie akcji „Cała Polska czyta dzieciom” swoją obecnością.
Pożegnanie przedszkola przez najstarszą grupę „Wiewiórek”🐿️
Pożegnanie przedszkola przez najstarszą grupę „Wiewiórek”🐿️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki





