Podobne wpisy
Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 10
18.09.23 r. dzieci uczestniczyły w zajęciach ekologicznych na ścieżce edukacyjnej.
Dzień Lego w grupie IV „Pszczółki”
W dniu 04.02.2026 r. dzieci z grupy IV „Pszczółki” obchodziły radosny i kreatywny Dzień Lego. Przedszkolaki poznały historię klocków Lego oraz uczestniczyły w wielu kreatywnych zabawach. Układały klocki na matematycznym wiatraku według wskazanej cyfry, porównywały, gdzie jest ich więcej lub mniej, tworzyły rytmy oraz budowały w parach konstrukcje według wzoru. Nie zabrakło również pracy plastycznej…
Spotkanie z policjantami☺️
Spotkanie z policjantami☺️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Spotkanie muzyczne u Biedronek”
W gr IV Biedronki 9.02 .23 gościliśmy uczennicę ze Szkoły Muzycznej. Pani Olga Masiak poprowadziła zabawy rytmiczno- muzyczne, dała krótki reczytal gry na saksofonie.
„Wrzuć cukierka do pudełka…”
Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji zbiórki słodyczy w celu wspierania Domów Dziecka oraz Siedleckiego Hospicjum dla dzieci. W korytarzu przed wejściem do przedszkola stoi pudełko, do którego można wrzucać słodycze. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i dzielenia się dobrem. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4…
przedszkolu odbyło_się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym
Dnia 2.12.24r.w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym pt.:”Warzywa i owoce mają supermoce”.Konkurs ten miał na celu uświadomić dzieciom jak wartościowe jest zdrowe odżywianie.Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i włożony wysiłek w wykonanie prac.














