Podobne wpisy
„Pszczółki” pamiętają o ptakach 🐦🪶🫘
Jak co roku, nawet nasze najmłodsze przedszkolaki nie zapominają o najmniejszych i potrzebujących opieki w czasie zimy- ptakach.
Realizacja projektu „Sensoryczna_tęcza” w grupie I – kolor różowy_🌸
——sinikael-?=_2-17494070503350.25273496995343553 Content-Type: text/html; format=flowed Content-Transfer-Encoding: 7bit ——sinikael-?=_2-17494070503350.25273496995343553–
Spotkanie ze stomatologiem
Spotkanie ze stomatologiem mamą Mikołaja Wyrozębskiego odbyło się w grupie V Kotki. Pani doktor zapoznała dzieci z zasadami profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej.
Wizyta stomatologa w grupie „Kotki”
28 marca 2025 r. grupę „Kotki” odwiedziła mama Alka – stomatolog. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak ważna jest higiena jamy ustnej, oraz miały okazję nauczyć się prawidłowego mycia zębów na specjalnym modelu. Na zakończenie każdy otrzymał kolorowankę i medal za aktywny udział w zajęciach. To była niezwykle pouczająca i pełna uśmiechów wizyta! Dziękujemy bardzo…
„Cała Polska czyta dzieciom”
Dnia 15.02 w grupie ŻABKI do akcji dołączyła babcia Kubusia.Dziękujemy Pani Jolu.











